Regały drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Regał drewniany – piękny i trwały mebel na lata

Regały z drewna to funkcjonalny i praktyczny sposób na przechowywanie a zarazem eksponowanie w jednym miejscu większej ilości rzeczy.
Niewątpliwie obowiązkowy mebel w mieszkaniu kolekcjonera i miłośnika książek.
Pięknie wykończone regały drewniane łączą w sobie wygodę użytkowania i korzystny odbiór zagospodarowanej przestrzeni. W rzeczywistości to klasyka, która doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.
Biblioteka drewniana, pięknie prezentuje się we wnętrzach klasycznych, jak i tych o industrialnym charakterze. Ze względu na ponadczasowy wygląd, doskonale łączy się z wystrojem rustykalnym jak i loftowym.
Wykonanie z litego drewna znakomicie poprawia walor wizualny pomieszczenia, a także odznacza się trwałością. .Meble z drewna mają jeszcze jedną ogromną zaletę – nigdy nie wychodzą z mody.
Nawet jeśli co miesiąc będziesz zmieniać wystrój pomieszczenia goniąc najnowsze trendy ,na pewno drewniany regał na książki wciąż będzie się w nim perfekcyjnie komponował

Dlaczego regał na książki SosMeb

Najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały, solidna konstrukcja i uniwersalny wygląd – to tylko kilka z powodów.
Regały z drewna produkowane przez naszą rodzinna firmę wzbogacone są tradycją i doświadczeniem zdobywanym przez dekady. Rodzinny
biznes budowany był przez lata z jednym tylko celem, aby spełniać w pełni oczekiwania klientów.
Doświadczenia i pasji nie da się niczym zastąpić. Meble produkowane taśmowo są pozbawione duszy, jaką z pewnością mają wykonywane przez nas regały drewniane na zamówienie.
Dlatego każdy wykonany przez nas regał na książki staje się interesującą częścią wystroju
Regał prowansalski, regał rustykalny , regał kolonialny i regał retro do tego wszystko to okraszone bogatą kolorystyka. Mamy pewność ze każdy znajdzie u nas odpowiedni, w pełni spersonalizowany mebel.

Jakie regały drewniane oferujemy?

W ofercie naszej rodzinnej firmy znajdziesz kilka rodzajów standardowych mebli.
Przedstawiane poniżej regały to tylko niewielka część naszych możliwości wytwórczych.
Znajdziecie tam drewniane regały otwarte. To na nich ustawisz wszystko to co chcesz wyeksponować . Ulubione książki, pamiątki i fotografie będziesz mieć teraz w zasięgu ręki i wzroku.a w szufladach przechowasz dokumenty i przedmioty którymi nie koniecznie chcesz się chwalić.
Regał na książki otwarty doskonale sprawdzi się jako prywatna biblioteka.Ponieważ nasze regały można swobodnie łączyć i rozbudowywać o dowolną ilość segmentów oraz nadstawki i pawlacze. Nareszcie Twoje ściany będą w całości zagospodarowane.
Dla osób które oprócz pięknych książek i bibelotów szukają miejsca na mniej estetyczne segregatory wypchane kartkami oferujemy regały częściowo zamknięte. Łączą one funkcje szafek i regału, doskonale pasując do biur i gabinetów.
We wszystkich rodzajach mebli istnieje możliwość wykonania przeszklonych okien , drzwiczek ,dodatkowych szuflad itp.
Godne uwagi jest to że,  jako producent regałów z drewna dajemy Ci możliwość dowolnego ich konfigurowania. Nie chodzi tylko o ich wygląd , kolor i zdobienia, a  bez wątpienia o dopasowanie wymiarami do indywidualnych potrzeb.
Ponieważ stawiamy nacisk na to, by każde zrealizowane przez nas zamówienie w pełni zaspakajało potrzeby Klienta, nasze drewniane regały sosnowe są każdorazowo wykonywane na indywidualne zamówienie.
Dlatego przygotowaliśmy w tym celu praktyczny formularz kontaktowy przez który możesz otrzymać fachową poradę jak i otrzymasz wstępną wycenę i poznasz termin realizacji

Sprawdź co przygotowała dla Ciebie firma SosMeb